R-Day (Reedycja) Forum Rogera !

R-Day (Reedycja)

Ogłoszenie

Konkursy ! Nagrody Muza Hity Ludzie- R-Day TWOJE FORUM MUZYCZNE ! Konkurs Stycznia Już Wkrótce..

#1 2008-01-16 15:50:24

Roger

Król (R-Day)

Zarejestrowany: 2008-01-16
Posty: 65
Punktów :   

Film o Pszczołach

Gdyby senator Joseph McCarthy nadal żył, prawdopodobnie spaliłby Jerry?ego Seinfelda i Stevena Spielberga na stosie. Zrobiony przez obu panów "Film o pszczołach" to zakamuflowana propaganda komunizmu, gdzie uzbrojeni w żądełka skrzydlaci robotnicy walczą o byt i świadomość. Nie obawiajcie się jednak Drodzy Rodzice! Wasze dzieci zamiast zaprzątać sobie głowę hollywoodzko-marskistowskimi rozważaniami, będą się po prostu dobrze bawić.

Barry B. Benson (w polskiej wersji językowej Maciej Stuhr) zakończył właśnie edukację. W pszczelim świecie nie istnieje pojęcie lenistwa ? następnego dnia nasz bohater rozpocznie pracę w olbrzymiej fabryce miodu. Perspektywa spędzenia reszty życia na jednym stanowisku nie nastraja go optymistycznie. W scenie wyjętej wprost z "Absolwenta" Barry odpoczywa w basenie wypełnionym miodem, a jego konformistyczni rodzice żądają podjęcia życiowej decyzji. Aby tego dokonać, nasza pszczółka będzie musiała opuścić "kraj lat dziecięcych" i stawić czoła okrutnemu światu na zewnątrz.


<R-Day Nasze Forum> 

Offline

 

#2 2008-01-17 18:33:48

Doda

Świstak Z Piekła Rodem

Zarejestrowany: 2008-01-17
Posty: 50
Punktów :   

Re: Film o Pszczołach

mam na dvd polecam super to jest polecam gorącą


You And Me

Offline

 

#3 2008-01-17 18:41:00

Roger

Król (R-Day)

Zarejestrowany: 2008-01-16
Posty: 65
Punktów :   

Re: Film o Pszczołach

Ja też to mam spoko animka i grafa


<R-Day Nasze Forum> 

Offline

 
Mootto Dnia Uśmiechnij Się :D Nowe Działy Zapraszam !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thesims3.pun.pl www.dragoonballzgt.pun.pl www.avarone.pun.pl www.godclan.pun.pl www.pokemonmistrz-chimchar.pun.pl